Register FAQ Members List Calendar Search Today's Posts Mark Forums Read
Go Back   Bits and Bytes Forums > Outside of Bits&Bytes > General Discussion > Off Topic.

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 07-05-2006, 08:51 AM   #261
SirJim
Ponpoko Addict

SirJim's Avatar

Location: In the corner of my room crying about my lost childhood

lol lol lol
postarete na gelame
Old 07-06-2006, 01:44 AM   #262
BlackAdder
Street Fighter Commoner

BlackAdder's Avatar

301 -Επισκεφθηκες τον Παρθενωνα οταν εισουν στην Ελλαδα; -Δεν θυμαμαι ολα τα κλαμπ που πηγα Shaquile O'Neal
302 Οι Νηγιριανοι εχουν δημιουργησει μια μεταλλικη κουρτινα μπρος στα καρε του Ζντραφκοφ Κωστας Καπαταης
303 Ο Ζινταν ζαλιζει και ζαλιζεται Παυλος Γερακαρης
304 Κυριοι κυριοι καλησπερα σας Χαρης Αλευροπουλος
305 Τουλσον το σουτ... και η μπαλα στον γαμο του καραγκιοζη Φιλιππος Συριγος
305 Σε αγωνα μπασκετ μεταξυ Περιστερι-Χαποελ Ερτζελια: -Και τωρα το time out απο τον κυριο Ερτζελια Χαρης Αλευροπουλος
306 Εδω ο Ισπανος διεθνης Ενρικε Αντρεου, που καμια σχεση δεν εχει με τον Ελληνα σκηνοθετη Ερρικο Ανδρεου Γιαννης Καραλης
307 Ερωτηση σε παιδακι με φανελα του Ολυμπιακου και κοκκινο κασκολ: -Εσυ αγορακι μου τι ομαδα εισαι; Δημητρης Πουλιασης
308 Σημερα το παιχνιδι εχουν επηρεασει δυο παραγοντες, το κρυο και ο καιρος Γιαννης Καραλης
309 Οι αθλητριες αποφασισαν επιτελους να ανοιξουν τα ποδια τους Κωστας Καπαταης
310 Παρακολουθουμε εδω, τον δρομο των ανωμαλων γυναικων Γιαννης Μαμουζελος
311 Ο συγκεκριμενος προπονητης εργαστηκε και στην Μασσαλια, στην ομωνυμη ομαδα της Μαρσειγ Μπαμπης Κουβαρακης
312 Γιοβανοβιτς... παντα Γιοβανοβιτς... το δυνατο στου, μπλοκου ο Βαντσικ Μανωλης Μαυρομματης
313 Φαουλ στον Μπλανκο που δινεται... αλλα δεν δινεται Στρατος Σεφτελης
314 Και μια πολυ μεγαλη και ταυτοχρονα τεραστια ευκαιρια Αργυριου
315 Ετσι πρεπει λοιπον, φιλες και φιλοι να καθονται ολοι ηρεμα στις κερκιδες, τοσο οι μικροι οσο και οι μεγαλοι, οι μεγαλυτεροι απο τους μικροτερους οι οποιοι ειναι με την σειρα τους μικροτεροι απο τους ακομα μεγαλυτερους, οι οποιοι ειναι μικροτεροι απο τους μεγαλυτερους τους Αλεκος Θεοφιλοπουλος
316 Σε αγωνα Βραζιλιας-Χιλης, στο 84ο λεπτο: -Το 3-0 δεν αποτελει σκορ ασφαλειας για τους Βραζιλιανους Μανωλης Μαυρομματης
317 Αυτο το γκολ πανηγυριζεται εξαλλα απο τους Χιλιανους στις εξεδρες και ισως να πανηγυριζεται και στην Χιλη Μανωλης Μαυρομματης
318 11 η ωρα το βραδυ, λεει στον απεσταλμενο του στην Γαλλια: -Μπονζουρ Παρι Χαρης Αλευροπουλος
319 Και φυσικα, παρα το ωραιο κορμι του Αμερικανου, τα στατιστικα του μοιαζουν πολυ με τα κουλουρακια της Λαμπρης απο την γιαγια μου Νικος Παπαδογιαννης
320 Και εχει αποβληθει ο βοηθος προπονητη του κυριου Αναστασιαδη Γιωργος Λυκουροπουλος
321 Στην Αθλητικη Κυριακη: -Ο Αγιος Νικολαος πετυχε σπουδαια εκτος εδρας νικη επι του Ολυμπιακου Βολου και... τσουπ, ανεβηκε στην κορφη του βαθμολογικου πινακα Γιαννης Θεοδωρακοπουλος
322 Σε απευθειας μεταδοση: -Οχι δεν ειναι τυπογραφικο λαθος, το σκορ ειναι 0-7 Γιωργος Τραπεζανιδης
323 Και ενω η μπαλα ηταν στον Ρομπερτο Καρλος: -Καρλος Αλμπερτο με την μπαλα... εεε... συγνωμη Βαλντεραμα... Μανωλης Μαυρομματης
324 Στον αγωνα Ολυμπιακος-Οβαρενσε: -Καλαθι απο τον Γερμανο κυκλωπα... (αντι για γιγαντα) Βασιλης Σκουντης
325 Σε συνεντευξη στην Αννα Παναγιωταρεα: -Εχετε κανει κανενα σφαλμα που το μετανιωσατε; -Φυσικα. Σε αυτη τη ζωη κανεις δεν ειναι ασφαλτος Αντζελα Δημητριου
326 Και με ενα σουτ φωτοβολιδα, στελνει την μπαλα στα Τζουμερκα (βουνα στην Αρτα) Κωστας Μπανιας (Αρτα TV)
327 Και ο Τζεημς νικαει τους ψηλους του ΠΑΟΚ, δηλαδη τον ψηλο Γιαννουλη και τον ημιψηλο Σιγαλα Εκφωνητης ΕΤ3
328 -Για φτιαξουμε coffee cake θα χρησιμοποιησουμε μισο κουταλακι στιγμιαιοο καφε -Ελληνικο; Ελενη Μενεγακη
329 Το ντερμπυ αναμεσα στην ΠΑΟΚ και την ΑΕΚ Εκφωνητης του Supersport
330 Ξεχασαμε να παραλειψουμε Φιλιππος Συριγος
331 Περνοντας συνεντευξη απο τον Νικοπολιδη: -Θελω να μου πεις πως ειναι να εισαι κατω απο τα δυχτια Δημοσιογραφος του MEGA
332 Στην ταινια "Εφιαλτης στο δρομο με τις λευκες": -Μοιαζω με 20 χρονων γρια Nancy
333 Σχολιαζοντας το πεναλτι στο παιχνιδι Πανιωνιος-Αρης: -Δεν ειναι πεναλτι γιατι ειναι βρεγμενο το νερο Αλεκος Θεοφιλοπουλος (ΕΤ1)
334 Δεν εχω συναντησει ατομα του δικου μου βεγγαλικους (αντι για βεληνεκους) Αντζελα Δημητριου
335 Δεν καταλαβενω γιατι δεν πιστευετε οτι ενας νεος καλλιτεχνης μπορει να ακουει κλασικη μουσικη. Εμενα ας πουμε, μου αρεσουν πολυ οι τεσσερις εποχες του Βερντι Σακης Ρουβας
336 Θελοντας να πει για την ενταση των ανεμων, λεει: -Και οι φοινικες ειχαν διπλωθει στα δυο Δημοσιογραφος του STAR
337 Οταν ειχε γινει το ναυαγιο του ΔΥΣΤΟΣ: -Το πλοιο ειναι βυθισμενο στην επιφανεια Δμοσιογραφος του ANT1
338 Η επιτυχια του Αννινου Μαρκουλιδη ειναι ανεπανορθωτη Σχολιαστης του ΡΙΚ
339 Ειμαι ανηψιος ενος προπονητη ο οποιος τυχαινει να ειναι και θειος μου Βαλεριος Λεωνιδης
340 Δεν θελουμε να δινουμε υποσχεσεις, αλλα υποχομαστε οτι θα δωσουμε τον καλυτερο μας εαυτο Φωτσης (ΠΑΟ)
341 Για την ρεβανς με την Αρσεναλ: -Στην ρεβανς θα παμε στο Αρσεναλ να παλεψουμε για την προκριση Αγγελος Αναστασιαδης
342 -Κυρια Δημητριου, γνωριζετε τον Πικασο; -Αυτο το κιτρινο ανθρωπακι στα Ποκεμον; Αντζελα Δημητριου
343 Στον πρωινο καφε, δινοντας στην Μενεγακη ενα πακετο χαρτομαντηλα: -Ελενη μου λουλουδια ηθελα να σου φερω αλλα το γυφτακι στα φαναρια σημερα πουλουσε μονο χαρτομαντηλα Δημητρης Παπανοτας
344 Σε πρωινο δελτιο ειδησεων: -Ο εκπροσωπος των Παλαιστινιων Γιαννης Αραφατ... Χρηστος Σαμαρας
345 -Στην Αιγυπτο το τραγουδι σας ειναι νουμερο 1 και μετα ειναι εκεινο της Σελιν Ντιον -Η Σελιν το ξερει; Αντζελα Δημητριου
346 Της μερας τα καμωματα τα βλεπει η νυχτα και γελαει Αχιλλεας Μπεος (πρωην προεδρος Πανιωνιου)
347 Η Νιγηριανη ηπειρος George Bush Junior
348 Ναι κυριες και κυριοι, βρισκομμαστε στο εικοστο λεπτο του αγωνα Σαουδιας-Σουιδικης Αραβιας... Μανωλης Μαυρομματης
349 Η εθνικη μας ομαδα ποδοσφαιρου, εχασε στο Αμβουργο για τα προκριματικα του παγκοσμιου κυπελλου απο την Γερμανια με 2002 Τζελα Παυλακου (ΑΝΤ1)
350 Και η μπαλα ιδρωσε Φιλιππος Συριγος
351 Σηκωθκε μονος του με την βοηθεια του αδερφου του Παναγιωτης Αδραχτας (Βουλευτης)
352 Σε αγωνα μπασκετ: -Μπαρκλευ... Ολαζον... α, ειναι πισω μπρος Χαρης Αυγεροπουλος
353 Ενταξει Νικο Μαχλα, ησουν κατατοπιστικος για την πορεια του ΟΦΗ. Καλο βραδυνο απογευμα Χαρης Αυγεροπουλος
354 Η πρωτοπορος Αναγεννηση Αρτας ειναι δευτερη Κωστας Μπανιας (Αρτα TV)
355 Στο Euro 2000 στον αγωνα Γερμανιας - Ρουμανιας, και ενω συγκρουονται σε μια φαση ο Χατζι με τον Ματεους (και οι δυο 10), λεει: -Και συγκρουονται τα δυο δοκαρια... (αντι για δεκαρια) Μανωλης Μαυρομματης
356 Την ωρα που ο Στελιος Ροκος σηκωνε την Ρουλα Κορομηλα απο το καροτσακι, εξω απο το σοσοκομειο ΥΓΕΙΑ, λεει: -Αυτη την στιγμη ο Στελιος της την χωνει... (αντι την σηκωνει) Δημοσιογραφος του ΣΚΑΙ
357 Η δραστηριοτητα του βουλευτη πρεπει να ειναι απερισκεπτη Γερασιμος Γιακουματος
358 Σε συνεντευξη της με την Αθηνα Βιολαρη: -Δηλαδη προτιμας να κρατας τον εαυτο σου μακρυα απο τα φωτα της δημοσιοτητας -Ναι με ενοχλει το φως και εχω προβημα με τους φακους επαφης Θεα Χριστοδουλιδου (Ηθοποιος)
359 Δεν ειναι σοβαρα πραγματα αυτα. Δεν πρεπει να επιτρεπονται. Πρεπει επιτελους να υπαρχουν και καποιοι φραγη Δημοσιογραφος ALPHA RADIO
360 Το ιντερνετ στο διαδικτυο Πετρος Ευθυμιου (Υπουργος Παιδιας)
361 Και οι δυο παιχτες τελειωσαν μια ομαδα λιγοτερη Εκφωνητης SKY Sports
362 Ο διαιτητης κοιταζει το δοκαρι του... Εκφωνητης του ALPHA
363 Ενω η καμερα εδιχνε τις προπελες του σκαφους, λεει: -Εεε... αυτα τα ανεμιστηρακια που εχει στα πλαγια το βαθυσκαφος, ειναι για να στριβει Τερενς Κουικ
364 -Κυριε Κατσαβακη, τελικα νιωθετε τυχερος η ατυχος απο την καριερα σας; -Θα ελεγα και ναι και οχι Μακης Κατσαβακης
365 Παραλαβαμε μια Ελλαδα στο χειλος του γκρεμου και καναμε ενα βημα εμπρος Γεωργιος Παπαδοπουλος
366 Παρουσιαζει το θεμα αλλα μπαινει λαθοε βιντεο και λεει: -Να σας ζητησουμε λαθος Παρουσιαστης ειδησεων του ΕΤ3
367 Ειμαι απο βαθυτατα θρησκευτικη οικογενεια Σοφια Βοσσου
368 Ο Νηγιριανος ποδοσφαιριστης της εθνικης Πολωνιας Δημοσιογραφος του Sportime
369 -Κυρια Σαρρη, διαβαζετε Ηρακλειτο; -Ναι γιατι γενικως ειμαι πολυ των extreme πραγματων Ευη Σαρρη
370 Στον Θεμη Αδαμαντιδη: -Που δουλευεις φετος; -Στο Εγνατια -Με ποιον; -Με την Χριστινα Φαρμακη -Ααα, ωραια. Δωσε τα χαιρετισματα μας στην Ελενη Παπα Ελενη Μενεγακη
371 Η Στεαουα Βουκουστεριου... Γιωργος Ζιουτος (ΣΠΟΡ FM)
372 Καλημερα απο το ΣΕΦ Μπαμπη... δηλαδη τι καλημερα, καλο μεσημερι θα ελεγα... μαλλον καλο απογευμα Εκφωνητης ΣΠΟΡ FM
373 Μας παραπατανε τα ανθρωπινα δικαιωματα Εκπροσωπος της ΚΝΕ
374 Ο κυριος Ακης Τσοχατζοπουλος, συνοδευομενος απο τον συνονοματο του Θανο... Reporter MEGA
375 Τα περισσοτερα προιοντα που εισαγουμε, ερχονται απο το εξωτερικο George Bush Junior
376 Ειναι καιρος για την ανθρωποτητα να μπει στο ηλιακο συστημα George Bush Junior
377 Θελω να καλωσορισω την κυρια Bush και τους συναδελφους αστροναυτες George Bush Junior
378 Εχω επισκεφθει την Τουρκια και θα επισκευθω και ολες τις Αραβικες χωρες Αντζελα Δημητριου
379 Μετα απο αγωνα μπασκετ: -Ποιν παιχτη θα χαρακτηριζες ως MTV του αγωνα; (αντι για MVP) Δημοσιογραφος ΕΤ1
380 Κατω απο τα συντριμια βρισκονται δυο γυναικες και μια Φιλιππινεζα Δημοσιογραφος του MEGA
381 Φαινεται οτι η νεραιδοσκονη σταματησε φετος να πεφτει στο Μαντσεστερ Χρηστος Σωτηρακοπουλος
382 Καχι, ποια νομιζεις ειναι η διαφορα αναμεσα στα ομαδικα και στα ατομικα αθληματα; Σχολιαστης All Star Game
383 Και ακουμε απο την κερκιδα, τα τυμπανα, τις τρομπετες και τα λοιπα πνευστα Χαρης Αλευροπουλος
384 Δυναμωσε δυνατα το ραδιοφωνο σου λιγακι Σωτηρης Βακαρος (Rock Radio)
385 Μετα απο γευμα που ειχε δωσει ο πρωθυπουργος για τους υπουργους του: -Τι ειχε το μενου; -Αγριογουρουνο με δαμασκηνα και σφυριδα. Οτι τρωνε σε καθε Ελληνικο σπιτι Πασχαλιδης (Υπουργος)
386 -Νομιζετε πως φταιει ο Παθιακακης για την κατασταση στην ΑΕΚ; -Δεν μπορω να πω αν φταιει, αλλα σιγουρα φταιει πολυ Λυσσανδρος Γεωργαμπλης
387 Σε προπονηση του Ηρακλη, μετα απο τρακαρισμα του Παπαδοπουλου με τον Μαρκοπουλο: -Κοουτς, θα μας πειτε για το τροχαιο του Παπαδοπουλου; Παρης Τσελεπιδης (Radio Metropolis)
388 Και οι φιλαθλοι στην εξεδρα φωναζουν 'νατοι νατοι οι πρωταθληται' Κωστας Μπατης
389 Σε ζωντανη εκπομπη, σε τηλεφωνικη συνδεση με Ξανθη: -Εσεις εκει πανω μιλατε Ελληνικα; Αννιτα Πανια
390 Χαλκινομεταλλιουχα Ολυμπιονικοκοριτσακια Φαιδων Κωνσταντουδακης (εφημεριδα ΦΩΣ)
391 Τελικος μπασκετ 1987, Ελλαδα-Ρωσσια, στις τελευταιες βολες του Καμπουρη: -Η προκριση βρισκεται στα χερια αυτου του αγαθου γιγαντα Φιλιππος Συριγος
392 Σε πολυ κακη μερα ο Τομιτς σημερα απο την γραμμη των 6.25, αν και αυτη ηταν η πρωτη του προσπαθεια Παπαδογιαννης
393 Εδω ο τερματοφυλακας της Ραγιο εριξε μια ζεμπεκια Μιχαλης Βραζιλιανος (ΩΜΕΓΑ TV)
394 Και εδω ο Ερερα εψαχνε να βρει κοτοπουλα κατω. Φοβερος τερματοφυλακας Μιχαλης Βραζιλιανος (ΩΜΕΓΑ TV)
395 Το παιχνιδι Βενετσια-Μουντζα ειναι στο 3-0 (αντι για Μοντσα) Μιχαλης Βραζιλιανος (ΩΜΕΓΑ TV)
396 -Ποια ειναι τα αγαπημενα σας τραγουδια απο το καινουργιο CD; -Το 2 το 5 και το 8 Κατερινα Στανισση
397 Και ο γιγαντας το φασολακι μας Βεφα Αλεξιαδου
398 Αχ Αντζυ, πολυ μου αρεσουν τα μαλλια σου ετσι οπως ειναι τραγανιστα Ελενη Μενεγακη
399 Κατα την δεκαετια του '80 μετα απο επισκεψη του στην Κινα: -Κυριε υπουργε, τι σας εκανε εντυπωση στην Κινα; -Τα Κινεζακια. Μια σταλια παιδια να μιλουν μια τοσο δυσκολη γλωσσα οπως τα Κινεζικα Γιωργος Κατσιφαρας
400 -Μα τι κανεις και ειναι τα μαλλια σου τοσο ωραια; -Α δεν κανω τιποτα σπουδαιο. Απλα τους κανω μπανιο καθε μερα Τριανταφυλλος
401 Οι Ολυμπιακοι αγωες του 2004 θα προσελκυσουν την προσοχη 24 δισεκατομμυριων ανθρωπων Κωστας Σημιτης
402 Πρεπει να ικανοποιησουμε ικανοποιητικα Κωστας Σημιτης
403 Η κορη μου οταν μεγαλωσει θελει να γινει αναισθητικος Αντζελα Δημητριου
404 Δηλαδη θελετε να μας πειτε οι καθε μερα που ξυπνατε, η γυμναστικη σας φερνει διαθεσια; (αντι για διαθεση) Αννα Δρουζα
405 Ο δισκος του Νοτη Σφακιανακη εγινε δυο φορες πλατινενιος και εμεις να ευχηθουμε στο Νοτη, να γινει ο δισκος του επτα φορες διπλος Ελενη Μενεγακη
406 -Αγαπουσα πολυ το σχολειο οταν ημουν μικρη και ημουν και πολυ καλη μαθητρια -Σε ποιο; -Στα μαθητιτικα Ελενη Μενεγακη
407 Αγαπητοι τλεθεατες, οπως βλεπετε στις οθονες σας, υπαρχει μεγαλη κοσμοσυρροη κοσμου στους δρομους Εκφωνητης του ΡΙΚ
408 Και στο 36' ο Βαζεχα εκανε το 3-0, ενω προηγουμενως στο 28' ο Ιωαννου μειωσε σε 2-1 Αθλητικογραφος του Alter TV
409 Ενω τον Γιωργο Αμανατιδη επισκεφτηκε και ο προεδρος του ΠΑΟ, Πετρος Φιλιππιδης Ρεπορτερ του MEGA
410 Θελετε να πειτε οτι η αραχνη της σηψης, μπηκε στο Ελληνικο ποδοσφαιρο; Τερενς Κουικ
411 Εχω δικες μου αποψεις με τις οποιες πολλες φορες δεν συμφωνω George Bush Junior
412 Ολοι εχουμε τα στρεμματα βαλμενα στο Ωνασειο Δημοσιογραφος STAR Channel
413 Το ΠΑΣΟΚ ειναι εδω, δυνωμενο, ενατο... (αντι για ενωμενο και δυνατο) Κωστας Σημιτης
414 Η ομαδα δεν ειναι αρρωστη, απλα βρισκεται σε κωμα Σαβεφσκι
415 Μεσα στο γηπεδο: -Κυριε Βαμβακουλα, τι σας θυμιζουν αυτα τα δυχτια; -Αχ... θυμαμαι οταν ημουν μικρος, πηγενα για ψαρεμα με τον πατερα μου Νικος Βαμβακουλας
416 Φλο... Φλο... Φλο... και κανει το επιθετικο φλαουτ Μανωλης Μαυρομματης
417 Και κανει το βολε... Παναγια μου βοηθα Κωστας Μπανιας (Αρτα TV)
418 Σε τηλεφωνικη συνδεση με Καβαλα: -Ναι... απο που τηλεφωνειτε; -Καβαλα -Γιναμε και ιντερνασιοναλ Αννα Μαρια Λογοθετη
419 Παρακολουθουμε στιγμιοτυπα του αγωνα Μπαρτσελονα-Εσπανιολ για την τριτη φαση του κυπελλου Ελλαδας Δημοσιογραφος του Alter TV
420 Βλεπω στην τηλεοραση τα παιδακια στην Αφρικη και κλαιω. Θα ηθελα να ημουν και εγω τοσο αδυνατη, αλλα χωρις ολες αυτες τις μυγες γυρω μου Maria Carie
421 Ο κατηγορουμενος βρισκονταν σε κατασταση βρασμου ψυχικης οργης Ρεπορτερ του STAR
422 Με απολυτη επιτυχια διεξηχθη το All Star Game στο σταδιο ειρηνης και φιλιας (ενω εγινε στην Πατρα) Αρθογραφος Sportime
423 Η μπαλα επιστρεφει στον Ταφαρελ που την ελεγχει ανετα... και η μπαλα κορνερ Μανωλης Μαυρομματης
424 Ειμαι πολυ χαρουμενη που ενσαρκωνω την Ελληνικη μυθολογια Lucy Lawless (Xena)
425 Βρισκομμαστε στο πρωτελευταιο λεπτο του αγωνα, δηλαδη ενα λεπτο πριν απο το τελευταιο Κωστας Μπανιας (Αρτα TV)
426 Ο 16χρονος βετερανος Γουσιας της Αναγεννησης, κατεβαινει σαν θυελλα, ψηλος, δυνατος, μελαψος... Κωστας Μπανιας (Αρτα TV)
427 Μου αρεσει πολυ να δινομαι στους ανθρωπους. Ειμαι πολυ δοτικη Βανα Μπαρμπα
428 Η Αμερικη ειναι η χωρα με την χαμηλοτερη εγκληματικοτητα αν εξαιρεσουμε τις δολοφονιες George Washington
429 Ερχονται οι Deep Purple στην Ελλαδα, στις 13 Απριλιου (εντω μεταξυ ειχαν δωσει συναυλια στην Θεσσαλονικη στις 12 Απριλιου) Αρθογραφος στο ΒΗΜΑ
430 Τα μαλλια ξεφλουδιζουν γρηγορα με αυτη την χρωμοβαφη Ελενη Μενεγακη
431 -Ποια η γνωμη σας για τις μειονοτητες; -Α δεν ξερω χρυσο μου, εγω εχω μονο πλεονεκτηματα Αντζελα Δημητριου
432 Και τωρα κυριες και κυριοι, ενα μικρο διαφημιστικο διαλλειμα για διαφημισεις Αντωνης Κανακης
433 Πρεπει να ευγνωμονουμε τον Θεο που ειμαστε Ελληνες και εχουμε αυτη την τοσο ωραια Ελληνικη μυθολογια απο τους αρχαιους, οπως ο Ομηρος και ο Αισωπος Αντζελα Δημητριου
434 -Τα παιδια σας τα πανε καλα μεταξυ τους; -Πολυ καλα, μπορω να πω. Πως ειναι τα δυο αδελφια, ο Δαυιδ και ο Γολιαθ που μαλωναν; Ε... καμια σχεση Αντωνης Κανακης
435 -Με ποια ιστορικη φιγουρα ταυτιζεσαι φυσιογνωμικα; -Με την Ζινα, επειδη κι εγω ειμαι λιγο πολυ του ξυλου. Ξερεις... μπουνιες και τετοια Ελενα Γραβεζα (γκομενα του Πανταζη)
436 Ο Παναθηναικος σημερα το απογευμα προβλεπεται να εχει ενα ευκολο ενενηνταπενταλεπτο Παρουσιαστρια του TEMPO
437 Πρεπει να βρουμε την διασταυρωση στις οδους Καραολη και Δημητριου Δημοσιογραφος του ΕΘΝΟΣ
438 Αυτες ειναι οι πρωτες γυναικες που θα επανδρωσουν τις φρεγατες του πολεμικου ναυτικου Δημοσιογραφος του ΕΘΝΟΣ
439 Και εδω βλεπουμε τον παικτη με το νουμερο Α, τον παικτη με το νουμερο Β και τον παικτη με το νουμερο Γ Παρουσιαστης τηλεπαιχνιδιου ID (ALPHA)
440 Τελικος Ευρωμπασκετ 1987, Ελλαδας-Σοβιετικης Ενωσης, σε σφυριγμα φαουλ εις βαρος της Ελλαδας: -Ωωωω... οι διαιτητες φορανε κοκκινα γυαλια Φιλιππος Συριγος
441 Σε ανταποκριση απο Κοσοβο: -Αυτος ο κυκλος βιας, εκλεισαι ειρηνικα Νικος Βαφειαδης (ΑΝΤ1)
442 Εχουν παρει θεση οι εκπροσωπες των νυφων... Ευη Δρουτσα (ALPHA TV)
443 Η καλυτερη επιθεση ειναι η αμυνα Εκφωνητης TEMPO
444 Διαφημισεις τωρα, μεχρι καποιος παικτης να δηλωσει την εθελοντικη προθυμια για συμμετοχη Αννα Δρουζα
445 Εγω δεν εμπλεκομμαι στα ιστορικα της καθε ομαδας Στηβ Γιατζογλου
446 Ο κυριος Σαμολαδας ας μου μιλουσε στην διαρκεια του γηπεδου Στηβ Γιατζογλου
447 Χιλιαδες χαρτοπολεμος Δημοσιογραφος του MEGA
448 Οι δραστες εφυγαν με μια μηχανη μαρκας enduro Πανος Σομπολος
449 Πιστευω οτι το ανθρωπινο γενος μπορει να συνυπαρξει ειρηνικα με τα ψαρια George Bush Junior
450 Θα χρειαστουν ενα σωρο επιθεωρητες του IRA... (αντι για IRS, Inland Revenue Services) George Bush Junior
451 Η ελπιδα του εθνους μας ειναι οι οικογενειες. Εκει αποκτουν ονειρα τα φτερα George Bush Junior
452 Σε ρεπορταζ για τις καιρικες συνθηκες: -Στο Νευροκοπι, το εστρωσε τουλαχιστον δυο εκατοστα Ρεπορτερ του TEMPO
453 Μιλωντας για ενα συνεδριο συμβολαιογραφων: -Το συνεδριο κατεληξε σε ναυαγιο και οι δυο πλευρες συμφωνησαν οτι διαφωνουν Δημοσιογραφος του Creta Channel
454 -Απο που καλειτε; -Απο Θεσσαλονικη -Ω, Θεσσαλονικια; -Οχι, εδω σπουδαζω. Ειμαι απο Εβρο -Εστω, Μακεδονια παλι Η Μαρια (Σαν στο σπιτι σας) MEGA
455 Η εξελιξη βρισκεται σε υποθεση Γιωργος Ροδακογλου (STAR)
456 Αυτο το site ειναι Αυστραλιανο Σωτηρης Διαμαντης (Hackers στο ALTER TV)
457 Παμε ομως τωρα να δουμε τα αποτελεσματα του Παμε Στοιχηματος Δημητρης Πουλιασης (ΝΕΤ)
458 Το σπιτι μου το εχω κανει υπεροχο, κανονικο μαυσωλειο Αντζελα Δημητριου
459 Υπαρχει μεγαλη εμπιστοσυνη στο προσωπο μου. Το βλεπω ολη την ωρα οταν ερχονται ανθρωποι και μου λενε "Μην μας απογοητευεις αλλη φορα" George Bush Junior
460 Πολλες φορες αφηνουμε το αυτοκινητο ανοιχτο με τα κλειδια αναμμενα και παμε στο περιπτερο για τσιγαρα Ρεπορτερ του ALPHA
461 Ο πλανητης κοσμος ετοιμαζεται να υποδεχθει το 2001 Αιμιλιος Λιατσος (MEGA)
462 Ο διεθνης διαστημικος σταθμος της NASA Ρεπορτερ του ΑΝΤ1
463 Σε παρακαλω χαμηλωσε αυτη την φασαρια Ελενη Μενεγακη
464 Ναι κυριες και κυριοι, 35 χιλιαδες στοματα, χειροκροτουν Μανωλης Μαυρομματης
465 Η νυχτα ειναι πιο λαμπερη απο την μερα, λογω τα φωτα Αντζελα Δημητριου
466 Η παρασταση αυτη με ξαναεκανε παιδι παλι απο την αρχη... αλλα ειμαι παιδι Αντζελα Δημητριου
467 Στην Τουρκια εχω πουλησει 100000 πωλησεις Αντζελα Δημητριου
468 Ο Γεωργατοκουρεμενος Κολινα... (ο Ιταλος διαιτητης) Φαιδων Κωσταντουδακης (ΦΩΣ)
469 Ωρες μονο μας χωριζουν απο τον κυπελλικο, σαν τελικο Νο1, αναμεσα στον Ολυμπιακο και τον Παναθηναικο Φαιδων Κωσταντουδακης (ΦΩΣ)
470 -Υπογραψατε για τις ταυτοτητες; -Οχι, δεν ηξερα που να παω. Ρωτησα να μου πουν αλλα δεν μου ειπε κανεις Αντζελα Δημητριου
471 Και απεθεσε μερικα λουλουδια στο περιπτερο, μπροστα στο οποιο ο στυγερος ληστης, εκοψε το νημα του πατερα του Δημοσιογραφος του STAR
472 Το γκολ πετυχε ο ασσος της Αρσεναλ, Μπεργκμαν (αντι για Μπεργκαμπ) Κωστας Μπανιας (Αρτα TV)
473 -Πως διατηρειτε την σιλουετα σας; -Τρωω ειδη υγιεινης Αντζελα Δημητριου
474 -Μα δεν τιθεται θεμα -Οχι, το τιθω εγω Αντζελα Δημητριου
475 Απο τους εν ζωη καλλιτεχνες, χαρηκα που συνεργαστηκα με τον αειμνηστο Στελιο Διονυσιου Αντζελα Δημητριου
476 Στο στουντιο βρισκονται τρια ζευγαρια χορευτων και λεει: -Μα καλα, εγω περιμενα ενα ζευγαρι χορευτων, οχι εξι Ελενη Μενεγακη
477 Ποσοι νεοι ειναι στον σατανισμο... παθαινουν ναρκωτικα και ολα αυτα τα ασχημα... Ελενη Λουκα (TV Πειραιας)
478 Αναφερομενη στους Κουρδους, οτι ειναι φιλοι μας, λεει: -Εχουμε κοινο συμμαχο τους Τουρκους Ελενη Λουκα (TV Πειραιας)
479 Για τον Χριστοδουλο: -Αλλα φορωντας το ρασο και τα γενια, δεν μπορει να μιλαει πολιτικα Βασιλης Λεβεντης
480 Για τους Τσιγγανους: -Γιατι θελουν την ταξη των Τσιγγανων να ειναι γυφτικη ταξη Βασιλης Λεβεντης
481 Ξερετε τι θα πει θανατος; Θανατος, θα πεθανετε ολοι Αγγελος Αναστασιαδης
482 Εχει παρα πολλες κριτικες απο πολλα CD. Καινουργια, παλια, παλαιολιθικα... Σωτηρης Διαμαντης (Hackers στο ALTER TV)
483 Ωραιο καρφι του Σαμαρα και ο Παναθηναικος περνει το πανω κεφαλι στο σκορ Εκφωνητης του Polis TV
484 Τα προβατα πρεπει να κανουν τεστ τρελας Δημοσιογραφος του STAR
485 Λοιπον... εφτασε η ωρα να ετοιμασουμε το βιντεο που ετοιμασες Δημοσιογραφος του TEMPO
486 Παιζοντας ενα παιχνιδι στην εκπομπη, στο οποιο επρεπε να μαντεψει κατι που περιεγραφε ενα μικρο παιδι: -Τι ειναι ασπρο με κοκκινο στην μεση; -Το αυγο Ελενη Μενεγακη
487 Σουτ μπανανα με γωνια Κωστας Μπανιας (Αρτα TV)
488 Να περασουμε τωρα σε διαφημιστικα παιχνιδια Ελενη Μενεγακη
489 Σε περιγραφη αγωνα NBA: -Ο Clyde Dexler... ο οποιος σε καθε αιφνιδιασμο, περνει και μια ντουλαπα μαζι του και εχει μεσα τους χιλιαδες τροπους με τους οποιους μπορει να τελειωσει την φαση Βασιλης Σκουντης
490 Με πονουσαν τα μαλλια μου Αννα Δρουζα
491 Εχω τοσα πολλα ρουχα που ειναι αδυνατον να τα τακτοποιησω μονη μου. Αυτη ειναι δουλεια της γκαρνταρομπιστ Αντζελα Δημητριου
492 Απο το Ολυμπιακο νυχτα, καλο σας σταδιο Θεοφιλοπουλος (ΕΤ)
493 Μου αρεσουν ολοι οι ποιητες, ακομα και ο Μπετοβεν Τζενη Χειλουδακη
494 Σε καποιο ακριτικο χωριο: -Εκτος απο ανθρωπους, περνανε και Ρουμανοι τα συνορα; Ρεπορτερ του TEMPO
495 Αυτες οι αλυσιδες ειναι βαριες αλλα οταν μπουν στο νερο, θα βαρυνουν περισσοτερο Αννα Δρουζα
496 Οταν το καμαρινι της γεμισε με κατσαριδε;, ειπε: -Να φωναξουν τον απολυμαντερ Αντζελα Δημητριου
497 Αυτες οι βομβες δεν εχει αποδειχθει οτι σκοτωνουν Ανδρεας Ανδριανοπουλος
498 Γιατι απο την πρωτη χρονια της τηλεοπτικης τηλεορασης... Γιαννης Ζουγανελης
499 Πιστευω οτι στο παρον υπαρχει το παρελθον Γιαννης Ζουγανελης
500 Πριν τον αγωνα κυπελλου μεταξυ Ολυμπιακου και Παναθηναικου: -Αν κερδισει ο Ολυμπιακος θα ανεβει στην βαθμολογια του κυπελλου Δημοσιογραφος του ALTER TV
501 Σε κεντρικο δελτιο ειδησεων: -Ευχαριστουμε που μεινατε μαζι σας Τζελα Παυλακου
502 Μετα απο κατακτηση Ευρωπαικου κυπελλου πρωταθλητριων στο μπασκετ, απο τον Ολυμπιακο, μεταδιδοντας τους πανηγυρισμους: -Τα εκατομμυρια των Αρτινων φιλαθλων... Κωστας Μπανιας (Αρτα TV)
503 Σε λιγο θα εχουμε μαζι μας δυο Αργεντινεζους απο την Αργεντινη Αννα Δρουζα
504 Και τωρα ας περασουμε στην επομενη παιχνιδα μας (αντι για παικτρια) Ελενη Μενεγακη
505 Προκειται να χιονισει σημερα και ετσι οι ερωτευμενοι θα εχουν την ευκαιρια να παιξουν χιονοπολεμο και αλλα τυχερα παιχνιδια Εκφωνητης του ΡΑΔΙΟ ΠΡΩΤΟ, (Κυπρος)
506 Σημερα παιζει ο Παναθηναικος με την Γκρατς στο Στουρμ Νικος Ευαγγελατος
507 Θαυμαζω πολυ τον Γκαντι. Εκανε τοσα για την Κινα Αντζελα Δημητριου
508 Απο νεους, μου αρεσουν, η Τσαλιγοπουλου, ο Μπασης, η Πρωτοψαλτη... Δεν ειναι νεα καλλιτεχνης η Πρωτοψαλτη; Ε δεν ειναι και γερασμενη η γυναικα Αντζελα Δημητριου
509 Με κατηγορουν οτι εχω αυλη. Και αυτο μου το προσαπτουν. Αφου εχω μικρο παιδι, που θα παιζει; Αντζελα Δημητριου
510 Για μενα οι θαυμαστες μου, κοβουν τις φλεβες μου Αντζελα Δημητριου
511 Δεν εχω ενα σωματοφυλακα, εχω δυο, γιατι φοβαμαι και τους εχω για μια ωρα αναγκης. Τον κακομοιρη τον John Lennon πως τον φαγανε δηλαδη; Αντζελα Δημητριου
512 Με χρηματοκιβωτιο ανοιξαν το οξυγονο Νικος Χατζηνικολαου (MEGA)
513 Να πιουμε στην υγεια του αειμνηστου Μανωλη Αγγελοπουλου Ιφιγενεια Γιαννοπουλου
514 Για σας κυριες και κυριοι, ειμαστε εδω στο γηπεδο της Αρτας που ειναι πολυ καλο σημερα και πολυ λασπερο Κωστας Μπανιας (Αρτα TV)
515 Σε συζητηση για την υγεια: -Και αποδεικνυετε για αλλη μια φορα οτι το καθε πραγμα χρειαζεται τον Παπαδοπουλο του... Ακομη και η υγεια θελει τον Παπαδοπουλο της Δημοσιογραφος του STAR
516 -Μετα απο ερευνες, οι επιστημονες ανακοινωσαν οτι ολοι οι αγνοουμενοι της Κυπριακης τραγωδιας, θα αναγνωριστουν με την μεθοδο του DNA -Τα πτωματα θα μας δωσουν συνεντευξη για την ταυτοτητα της οικογενιακης καταστασης Δημοσιογραφος του ΡΙΚ
517 Παικτης της Αναγεννησης Αρτας, τραυματιστηκε απο χαρτονομισμα που πεταχτηκε στον αγωνιστικο χωρο Κωστας Μπανιας (Αρτα TV)
518 Σε εκπομπη και ενω η ωρα ειναι 1:32, λεει: -Και ενω βρισκομμαστε 28 λεπτα πριν τις μιαμιση, συνεχιζουμε την εκπομπη μας Εκφωνητης του ROCK FM (Αθηνα)
519 Σε εκπομπη για την εκλειψη ηλιου: -Και ποτε θα μπορουμε να δουμε παλι τον ηλιο με γυμνα ματια; Τζελα Παυλακου
520 Την μπαλα εχει ο Σιγαλας... Σιγαλας... Σιγαλας... ο Σιγαλας προσποιειται οτι θα κανει προσποιηση Φιλιππας Συριγος
521 Υπαρχουν εξι Αργεντινοι στην Λατσιο τωρα. Ο Γκαστρωμα, ο Λοπεζ, ο Κρεσπο, ο Βερον, ο Σιμεονε... Κοσιαρης (ΡΙΚ)
522 Παμε τωρα να δουμε ροδοθετες (αντι για δωροθετες) Γιωτα Τσιμπρικιδου (TEMPO CLUB)
523 Εχει παει στο Γκρατς για την αναμεταδοση του αγωνα Στουρμ-Παναθηναικος και βρισκει μια Ελληνο-Αυστριακη κομμωτρια. Μπαινει μεσα στο κομμωτηριο και βλεπει την κοπελα να κουρευει: -Εδω βλεπουμε μια Ελληνιδα κομμωτρια, την Ινγκριντ. Καλημερα Ινγκριντ, τι κανεις; -Καλημερα φιλε, μια χαρα -Πως σε λενε; -Με λενε Ινγκριντ -Και τι δουλεια κανεις εδω; (με το ψαλιδι στο χερι) -Κωμμωτρια ειμαι Μενιος Σακελλαροπουλος (MEGA)
524 Και μολις οι αστυνομικες δυναμεις εφτασαν στον τοπο του εγκληματος, ο νεκρος ηταν ηδη πεθαμενος Ρεπορτερ του STAR
525 Στο Astoria Club στο Λονδινο: -Οπου και να παω συναντω δυο εθνη. Το Ελληνικο και το Κυπριακο Βασιλης Παπακωνσταντινου
526 Η ΑΕΚ με την νικη της με 3-0, θα εχει στις βαλιτσες της ενα πολυ καλο αποτελεσμα για το ταξιδι της στην Αθηνα, εναντιον της Μπαρσελονα Ρεπορτερ του Supersport
527 Τρεις ειναι οι τραυματιες. Ο νεκρος και αλλοι δυο Ρεπορτερ του ANT1
528 Αυτη η Ρεαλ ειναι φοβερη απο την μεση και κατω. Οι παικτες αλλαζουν την μπαλα, λες και εχουν τσιχλα UHU στα ποδια τους Γεωργιου (Alter TV)
529 Σε αγωνα Πρεβεζα-Αναγεννηση Αρτας: -Η γηπεδουχος πολιορκουσε την Αναγεννηση απο ξηρα, αερα και θαλασσα Κωστας Μπανιας (Αρτα TV)
530 Στην σημερινη μας εκπομπη θα ακουσετε σε πρωτη μεταδοση, στυγμιοτυπα απο τον καινουργιο δισκο του Κωστας Τσεγκος (Fly FM), Σπαρτη
531 Η περιπτωση του κ. Αγγελοπουλου για τον ΠΑΟΚ δεν εξατμιστηκε, εντος και εκτος εισαγωγικων Νικος Πετρουλακης
532 Αγγλικο σκορ στο σταδιο της Ηγουμενιτσας... Θεσπρωτος-ΑΟ Κερκυρας 0-0 Γιωργος Ιωαννου (Τηλε-Κερκυρα)
533 Τα παλια μου ρουχα τα κανω κειμηλιο στην ντουλαπα μου Αντζελα Δημητριου
534 Ειναι πασιφανως ολοφανερη... Βασιλης Κεδικογλου (ΠΑΣΟΚ)
535 Εγω θα ηθελα να συστησω στους συνομηλικους μου φιλαθλους του Παναθηναικου, αν και εγω ειμαι λιγο μεγαλυτερος τους... Αντωνης Καρπετοπουλος
536 Τα επτανησα νησια... Ελενη Μενεγακη
537 Συνεληφθησαν η διασημη τραγουδιστρια Jeniffer Lopez και ο φιλος της Pafi Dafi... (αντι για Puff Daddy) Νικος Χατζηνικολαου (MEGA)
538 Οι αστυνομικοι ειναι αποφασισμενοι να τελειωσουν το ανελεητο κυνηγητο, μονο στο τελος Ηρω Καριοφυλλη (ALPHA TV)
539 Και πετυχαινει το γκολ ο Αθηναικος, στο τριανταμια δευτερολεπτο Δημοσιογραφος του ΝΕΤ
540 Τα νεροφιδα και τα χελια, θα παρπατησουν αναμεσα στις διαγωνιζομενες Αννα Δρουζα
541 Τετοιες φασεις ειναι ψωμι στο βουτυρο... Δημοσιογραφος ΕΤ1
542 Η Στουρμ μοιαζει να λεει στον Παναθηναικο "ελα και παρ'το μου" Σωτηρακοπουλος
543 Σουντραρει... (μπερδεψε το σουταρει με σεντραρει) Λαμπρος Κωνστανταρας (Polis TV)
544 Οποιος θελει μπορει να επικοινωνησει μαζι μου. Το κινητο μου ειναι 0944 538 232 και η διευθηνση μου, Ταχυδρομικη θυριδα Λουκα Ελενη, Σπαρτη Αττικης (αντι για Σπατα) Ελενη Λουκα
545 Ενδονοσοκομειακες λοιμαξεις (αντι για λοιμωξεις) Ευαγγελατος
546 Αυτες τις μερες η Πατρα καρναβαλιζεται Ρεπορτερ ΑΝΤ1
547 Για να μπορεσουμε να ειμαστε η κυβερνιση τον επομενο αιωνα Βουλευτης ΝΔ
548 Περιγραφοντας το καρναβαλι του Μοσχατου: -Και βεβαιως οι Βραζιλιανοι εχουν τρελα με το ποδοσφαιρο. Εχουν βγαλει και πολους διασημους ποδοσφαιριστες οπως τον Μαραντονα για παραδειγμα Κωστας Βενετσανος (ΕΤ1)
549 Με την εισοδο των ομαδων στον αγωνιστικο χωρο, οι φιλαθλοι της ΑΕΚ, εκσφενδονιζουν χιλιαδες κιτρινομαυρα χαρτακια, δεκαδες βεγγαλικα και αρκετα... χαρτια υγειας (αντι για χαρτοταινιες) Μιλτιαδης Παναγιωτοπουλος (Δημοσιογραφος)
550 Πραγματικα ολες ειστε καταπληκτικοι Αλεχανδρος (SEVEN)
551 Σε τηλεφωνικη συζητηση με καποιον τηλεθεατη: -Θα ηθελα να ακουσω το Give it to me baby -Ποιος το λεει, οι Offdrink; -Α, δεν ξερω τι να σου πω -Ε, εγω που ξερω σου λεω οτι ειναι οι Offdrink (αντι για Offspring) Αλεξανδρος (SEVEN)
552 Η σημερινη νικητρια του διαγωνισμου μας ειναι η κυρια Φωτεινη απο την Νεαπολη Λαπωνιας (αντι για Λακωνιας) Ελενη Μενεγακη
553 Μιλαν - Παρμα 4-0. Καρε του γκολ Κωστας Μπανιας (Αρτα TV)
554 Εχει πολλους δρομους ακομα το παιχνιδι Αντωνης Κατσαρος (MEGA)
555 Σημαντικη επισης ειναι και η απωλεια του Μπεκαμ, αν και δεν εχει φυγει απο το παιχνιδι Αντωνης Κατσαρος (MEGA)
556 Οι Καλιφορνεζοι Green Day, αποτελουν τυπικο υποδειγμα της Βρετανικης ροκ σκηνης Σωτηρης Βακαρος (ET3, Rock TV)
557 Το παιχνιδι εχει γινει κεκλεισμενων των αδειων εξεδρων Χρηστος Σωτηρακοπουλος
558 Χαρακτηριζοντας την κακη εμφανιση του Παναθηναικου απεναντι στην Στουρμ, λεει: -Πραγματικο ναυαγιο. Αναζητειται το μαυρο κουτι Μενιος Σακελλαροπουλος
559 Αν συνεχισει ετσι ο Ναρκιχνερ, ο Βαζεχα θα τον αποβαλλει Μενιος Σακελλαροπουλος
560 Μετα το πρωτο γκολ της Στουρμ, στο ματς με τον Παναθηναικο, λεει: -Και δεν τρεμει ουτε φυλλο... Μενιος Σακελλαροπουλος
561 Την μπαλα διεκδικουν ο Περσης παικτης της Στουρμ, Μιναμπατ και ο Περσυ Ολιβαρες του Παναθηναικου... και εδω ο αλλος Περσυ... ο Ολιβαρες ομως Χρηστος Σωτηρακοπουλος
562 Να ο Ρομαριο... τρεχει περπατωντας να παρει την μπαλα... Ανδρεας Πογιατζης (ΡΙΚ)
563 Ο διασημος αστρονομος Stephen Hawkins, εμεινε παραλυτος οταν επεσε ενω εκανε πατιναζ (ο ανθρωπος πασχει απο νευρο-μυικη ασθενεια με αποτελεσμα να ειναι παραλυτος) Μαρια Μπακοδημου
564 Και η μπαλα φευγει αριστεροτερα απο το αριστερο δοκαρι... Στρατος Σεφτελης
565 Δεν μετραει το γκολ γιατι ειναι απο την εξω μερια των δυχτιων Στρατος Σεφτελης
566 Ο Ρομπερτο Καρλος κανει μια πασα ακριβειας... απευθειας αουτ Σπυροπουλος
567 Ας δουμε τωρα την μαχημοτητα (αντι για μαχη) Ηλιας Παπαχαραλαμπους (Hackers)
568 Στο REX, λεει στον κοσμο που ηταν ανεβασμενος στην πιστα: -Θα παρακαλουσα να καθισετε τωρα, να τραγουδησω δυο-τρια ερμηνευτικα τραγουδια Νικος Κουρκουλης
569 Ο Καραγκουνης δεν ειναι καλα προπονημενος και απ' οτι φαινεται θα μεινει απο λαστιχο Μενιος Σακελλαροπουλος
570 Η Αμυνα της Αντερλεχτ ηταν κεφαλοτυρι Μενιος Σακελλαροπουλος
571 Η ομαδα του ΠΑΣ Γιαννενα παραμενει τρεις αγωνιστικες αητητη, με τον Νικο Αναστοπουλο στον παγκο της. Αυτο ειναι ατομικο ρεκορ της ομαδας των Ιωαννινων στο φετινι πρωταθλημα Ρεπορτερ του ΝΕΤ
572 Αθηνα δεν ειναι μονο η Ελλαδα Λαλιωτης
573 Μια πασα ακριβειας για το πουθενα Σχολιαστης του MEGA
574 Αυτη η πανεξυπνη κεφαλια απο αυτον τον πανπαικτη που λεγεται Ραουλ Αλεξης Σπυροπουλος
575 Σημειωθηκε ατυχημα στο 25ο χιλιομετρο της εθνικης οδου Θεσσαλονικης-Αικατερινης Ρεπορτερ του TEMPO
576 Σουτ καραβολιδα στο δοκαρι και η μπαλα εξω Κωστας Μπανιας (Αρτα TV)
577 Η αγαπη ειναι μια πληγη στο δερμα του εγκεφαλου Σωτηρης Διαμαντης (Hackers, Alter TV)
578 Και ο ανθρωπος εξωπεταχτηκε απο το αυτοκινητο Καρσιωτης (ALPHA)
579 -Εχετε αρκετα χρηματα κυρια Δημητριου; -Ναι, αρκετα -Εχετε γυρισει ποτε στην φτωχια; -Βεβαιως... εχω παει και τους εχω δει στο εργοστασιο το οποιο δουλευα Αντζελα Δημητριου
580 Θες να κανουμε τωρα μια σπερμομετρηση; Σωτηρης Διαμαντης (Hackers, Alter TV)
581 Οι φιλοι ειναι σαν τους Pink Floyd και οι γυναικες σαν τους Oasis Σωτηρης Διαμαντης (Hackers, Alter TV)
582 Το παιδι της αγελαδας.... αγελαδοπαιδακι Ελενη Μενεγακη
583 Η ομαδα προηγειται με περισσοτερα τερματα Χρηστος Σωτηρακοπουλος (FIFA 2001)
584 Και ο Δονατος με την μπαλα (αντι για Ντονατο) Αντωνης Κατσαρος (MEGA)
585 Γινεται η μπροστινη μπαλια... και ειναι το τελος του Κολινα (Ιταλος Διαιτητης) Μανωλης Μαυρομματης
586 -Πως ψηφιζετε κυρια Δημητριου; -Εγω ψηφιζω στην πατριδα μου το Περιστερι Αντζελα Δημητριου
587 Ειναι το πρωτο κορνερ του Πανηλιακου, ενω ο Παναθηναικος εχει κερδισει πεντε αναπαντητα Γιαννης Καραλης (Supersport)
588 Μιλωντας για τους Ολυμπιακους του 2004, λεει: -Πρεπει να βρουμε την μυτη της Αριαδνης Λατσης
589 Ο Σιμπνιεφσκι εφυγε απο κανονικη θεση off-side Γιωργος Γιαλιτακης (ΕΡΑ ΣΠΟΡ)
590 Μετα την προκριση του ΠΑΟΚ επι της Αρσεναλ, στο Λονδινο, λεει: -Μεγαλη νικη του ΠΑΟΚ επι της Αρσεναλ με 1-1. Χιλιαδες φιλοι του ΠΑΟΚ κατεβαινουν στον λευκο οικο να πανηγυρισουν Τζελα Παυλακου
591 Ολιμπιαδα της Atlanta '96, σε αγωνα μποξ: -Για να τους ξεχωριζεται, ο Νηγιριανος φοραει μπλε σορτς ενω ειναι μαυρος Χαρης Αλευροπουλος
592 Σε ραδιοφωνικη εκπομπη: -Ναι φιλοι και φιλες, εμεις θα σας κραταμε συντροφια για 3 ακομα ωρες ζωντανοι απο το Antenna FM Κωστας Σχοινιου (Antenna FM)
593 Σε ραδιοφωνικη εκπομπη κατα τις 9 το πρωι: -Καλησπερα σας φιλοι και φιλες Εκφωνητης Super FM (Κυπρος)
594 -Τι γνωμη εχετε για τον Χριστοδουλο κυριε Ρεμο; -Ο οικουμενικος μας πατριαρχης κυριος Χριστοδουλος... Αντωνης Ρεμος
595 Στον αγωνα ΑΕΚ-Ολυμπιακος: -Και ξαναβλεπουμε στο replay τον Πετκοβ που εδωσε πολυ φαουλ΄στην μπαλα Εκφωνητης Supersport
596 Στον αγωνα Ολυμπιακος-Σεβιλλη: -Και εχουμε πλαγιο υπερ του Ολυμπιακου... ενω τωρα βλεπουμε το φεγγαρι να φερνει βολτες στον ουρανο Μανωλης Μαυρομματης
597 Στον αγωνα Πανηλιακος-Παναθηναικος: -Η αναβαση του Πυργου... Μενιος Σακελλαροπουλος
598 Ας τα αφησουν αυτα οτι ειπα για Ατλαντικο και Αλλαντικο. Δεν μου αρεσουν τα Αλλαντικα Αντζελα Δημητριου
599 Γνωριστηκαμε δυο χρονια πριν γνωριστουμε Κατερινα Μιχαλοπουλου (Μοντελο)
600 Ο πνιγμενος ανασυρθηκε νεκρος Δημοσιογραφος του ΑΝΤ1
551 Σε τηλεφωνικη συζητηση με καποιον τηλεθεατη: -Θα ηθελα να ακουσω το Give it to me baby -Ποιος το λεει, οι Offdrink; -Α, δεν ξερω τι να σου πω -Ε, εγω που ξερω σου λεω οτι ειναι οι Offdrink (αντι για Offspring) Αλεξανδρος (SEVEN)
552 Η σημερινη νικητρια του διαγωνισμου μας ειναι η κυρια Φωτεινη απο την Νεαπολη Λαπωνιας (αντι για Λακωνιας) Ελενη Μενεγακη
553 Μιλαν - Παρμα 4-0. Καρε του γκολ Κωστας Μπανιας (Αρτα TV)
554 Εχει πολλους δρομους ακομα το παιχνιδι Αντωνης Κατσαρος (MEGA)
555 Σημαντικη επισης ειναι και η απωλεια του Μπεκαμ, αν και δεν εχει φυγει απο το παιχνιδι Αντωνης Κατσαρος (MEGA)
556 Οι Καλιφορνεζοι Green Day, αποτελουν τυπικο υποδειγμα της Βρετανικης ροκ σκηνης Σωτηρης Βακαρος (ET3, Rock TV)
557 Το παιχνιδι εχει γινει κεκλεισμενων των αδειων εξεδρων Χρηστος Σωτηρακοπουλος
558 Χαρακτηριζοντας την κακη εμφανιση του Παναθηναικου απεναντι στην Στουρμ, λεει: -Πραγματικο ναυαγιο. Αναζητειται το μαυρο κουτι Μενιος Σακελλαροπουλος
559 Αν συνεχισει ετσι ο Ναρκιχνερ, ο Βαζεχα θα τον αποβαλλει Μενιος Σακελλαροπουλος
560 Μετα το πρωτο γκολ της Στουρμ, στο ματς με τον Παναθηναικο, λεει: -Και δεν τρεμει ουτε φυλλο... Μενιος Σακελλαροπουλος
561 Την μπαλα διεκδικουν ο Περσης παικτης της Στουρμ, Μιναμπατ και ο Περσυ Ολιβαρες του Παναθηναικου... και εδω ο αλλος Περσυ... ο Ολιβαρες ομως Χρηστος Σωτηρακοπουλος
562 Να ο Ρομαριο... τρεχει περπατωντας να παρει την μπαλα... Ανδρεας Πογιατζης (ΡΙΚ)
563 Ο διασημος αστρονομος Stephen Hawkins, εμεινε παραλυτος οταν επεσε ενω εκανε πατιναζ (ο ανθρωπος πασχει απο νευρο-μυικη ασθενεια με αποτελεσμα να ειναι παραλυτος) Μαρια Μπακοδημου
564 Και η μπαλα φευγει αριστεροτερα απο το αριστερο δοκαρι... Στρατος Σεφτελης
565 Δεν μετραει το γκολ γιατι ειναι απο την εξω μερια των δυχτιων Στρατος Σεφτελης
566 Ο Ρομπερτο Καρλος κανει μια πασα ακριβειας... απευθειας αουτ Σπυροπουλος
567 Ας δουμε τωρα την μαχημοτητα (αντι για μαχη) Ηλιας Παπαχαραλαμπους (Hackers)
568 Στο REX, λεει στον κοσμο που ηταν ανεβασμενος στην πιστα: -Θα παρακαλουσα να καθισετε τωρα, να τραγουδησω δυο-τρια ερμηνευτικα τραγουδια Νικος Κουρκουλης
569 Ο Καραγκουνης δεν ειναι καλα προπονημενος και απ' οτι φαινεται θα μεινει απο λαστιχο Μενιος Σακελλαροπουλος
570 Η Αμυνα της Αντερλεχτ ηταν κεφαλοτυρι Μενιος Σακελλαροπουλος
571 Η ομαδα του ΠΑΣ Γιαννενα παραμενει τρεις αγωνιστικες αητητη, με τον Νικο Αναστοπουλο στον παγκο της. Αυτο ειναι ατομικο ρεκορ της ομαδας των Ιωαννινων στο φετινι πρωταθλημα Ρεπορτερ του ΝΕΤ
572 Αθηνα δεν ειναι μονο η Ελλαδα Λαλιωτης
573 Μια πασα ακριβειας για το πουθενα Σχολιαστης του MEGA
574 Αυτη η πανεξυπνη κεφαλια απο αυτον τον πανπαικτη που λεγεται Ραουλ Αλεξης Σπυροπουλος
575 Σημειωθηκε ατυχημα στο 25ο χιλιομετρο της εθνικης οδου Θεσσαλονικης-Αικατερινης Ρεπορτερ του TEMPO
576 Σουτ καραβολιδα στο δοκαρι και η μπαλα εξω Κωστας Μπανιας (Αρτα TV)
577 Η αγαπη ειναι μια πληγη στο δερμα του εγκεφαλου Σωτηρης Διαμαντης (Hackers, Alter TV)
578 Και ο ανθρωπος εξωπεταχτηκε απο το αυτοκινητο Καρσιωτης (ALPHA)
579 -Εχετε αρκετα χρηματα κυρια Δημητριου; -Ναι, αρκετα -Εχετε γυρισει ποτε στην φτωχια; -Βεβαιως... εχω παει και τους εχω δει στο εργοστασιο το οποιο δουλευα Αντζελα Δημητριου
580 Θες να κανουμε τωρα μια σπερμομετρηση; Σωτηρης Διαμαντης (Hackers, Alter TV)
581 Οι φιλοι ειναι σαν τους Pink Floyd και οι γυναικες σαν τους Oasis Σωτηρης Διαμαντης (Hackers, Alter TV)
582 Το παιδι της αγελαδας.... αγελαδοπαιδακι Ελενη Μενεγακη
583 Η ομαδα προηγειται με περισσοτερα τερματα Χρηστος Σωτηρακοπουλος (FIFA 2001)
584 Και ο Δονατος με την μπαλα (αντι για Ντονατο) Αντωνης Κατσαρος (MEGA)
585 Γινεται η μπροστινη μπαλια... και ειναι το τελος του Κολινα (Ιταλος Διαιτητης) Μανωλης Μαυρομματης
586 -Πως ψηφιζετε κυρια Δημητριου; -Εγω ψηφιζω στην πατριδα μου το Περιστερι Αντζελα Δημητριου
587 Ειναι το πρωτο κορνερ του Πανηλιακου, ενω ο Παναθηναικος εχει κερδισει πεντε αναπαντητα Γιαννης Καραλης (Supersport)
588 Μιλωντας για τους Ολυμπιακους του 2004, λεει: -Πρεπει να βρουμε την μυτη της Αριαδνης Λατσης
589 Ο Σιμπνιεφσκι εφυγε απο κανονικη θεση off-side Γιωργος Γιαλιτακης (ΕΡΑ ΣΠΟΡ)
590 Μετα την προκριση του ΠΑΟΚ επι της Αρσεναλ, στο Λονδινο, λεει: -Μεγαλη νικη του ΠΑΟΚ επι της Αρσεναλ με 1-1. Χιλιαδες φιλοι του ΠΑΟΚ κατεβαινουν στον λευκο οικο να πανηγυρισουν Τζελα Παυλακου
591 Ολιμπιαδα της Atlanta '96, σε αγωνα μποξ: -Για να τους ξεχωριζεται, ο Νηγιριανος φοραει μπλε σορτς ενω ειναι μαυρος Χαρης Αλευροπουλος
592 Σε ραδιοφωνικη εκπομπη: -Ναι φιλοι και φιλες, εμεις θα σας κραταμε συντροφια για 3 ακομα ωρες ζωντανοι απο το Antenna FM Κωστας Σχοινιου (Antenna FM)
593 Σε ραδιοφωνικη εκπομπη κατα τις 9 το πρωι: -Καλησπερα σας φιλοι και φιλες Εκφωνητης Super FM (Κυπρος)
594 -Τι γνωμη εχετε για τον Χριστοδουλο κυριε Ρεμο; -Ο οικουμενικος μας πατριαρχης κυριος Χριστοδουλος... Αντωνης Ρεμος
595 Στον αγωνα ΑΕΚ-Ολυμπιακος: -Και ξαναβλεπουμε στο replay τον Πετκοβ που εδωσε πολυ φαουλ΄στην μπαλα Εκφωνητης Supersport
596 Στον αγωνα Ολυμπιακος-Σεβιλλη: -Και εχουμε πλαγιο υπερ του Ολυμπιακου... ενω τωρα βλεπουμε το φεγγαρι να φερνει βολτες στον ουρανο Μανωλης Μαυρομματης
597 Στον αγωνα Πανηλιακος-Παναθηναικος: -Η αναβαση του Πυργου... Μενιος Σακελλαροπουλος
598 Ας τα αφησουν αυτα οτι ειπα για Ατλαντικο και Αλλαντικο. Δεν μου αρεσουν τα Αλλαντικα Αντζελα Δημητριου
599 Γνωριστηκαμε δυο χρονια πριν γνωριστουμε Κατερινα Μιχαλοπουλου (Μοντελο)

telika exw ki alla!
Old 07-06-2006, 02:35 AM   #263
~Packager~
Guest

301 owned many 4$$es
  Reply With Quote
Old 07-06-2006, 02:44 AM   #264
Z0ulander
Banned
Banned

Z0ulander's Avatar

Quote:
Originally Posted by ~Packager~
301 owned many 4$$es
variemai na ta diavasw ola................. kapoios an moy pei poia einai ta kala......
Z0ulander is offline   Reply With Quote
Old 07-07-2006, 09:16 AM   #265
SirJim
Ponpoko Addict

SirJim's Avatar

Location: In the corner of my room crying about my lost childhood

itan o gios tou theou kai i kori tou diabolou
itan toso agapimena pedia pou eroteftikan
lei i kori tou theo oti perpi na to poun stous gonis tous
i kori to ipe alla o gios kollose
tote pai o diabolos ston theo kai tou kani:
Diabolos-Ta mathes?
Theos- ti?
Diabolos- o gios sou kai i kori mou
Theos- ti?
Diabolos- theloun na pantreutoun
Theos- e a sto diaolo
Diabolos- ma to theo
Old 07-07-2006, 11:37 AM   #266
El Diablo
Offspring of Pacman

El Diablo's Avatar

Τι κοινό έχουν ένα καναρίνι με ένα τάνκ
Και τα 2 είναι πράσινα!

Old 07-08-2006, 01:44 PM   #267
trelos91
Mortal Combat Champion

trelos91's Avatar

Send a message via MSN to trelos91

ti koino exei i mprizola me ti pantofla?
petane stin kouzina :P
trelos91 is offline   Reply With Quote
Old 07-11-2006, 01:16 PM   #268
DarthNicolas
Undisputed Gamer Champion

DarthNicolas's Avatar

Send a message via MSN to DarthNicolas

brika ena kainourio kalo:

A little boy asks his grandma,"where's Mom and dad?"
Grandma replies,"they're up in bed."
The little boy started to giggle and ate his breakfast then went out to play.
When he came back in for lunch he asked again, "Grandma, where's Mom and dad?" And she replied," their still up in their bed."
Again the little boy started to giggle and he ate his lunch then went out to play.
Then the little boy came in for dinner and once again he asked his grandma," where's Mom and dad?" And the grandmother replied, "They're still up in bed."
The boy started to laugh and his grandmother asked, "What gives? Every time I tell you they're still up in bed you start to laugh! What's going on here?"
The little boy replied, " Well last night daddy came into my bedroom and asked me for the Vaseline and I gave him the super glue."
DarthNicolas is offline   Reply With Quote
Old 07-12-2006, 04:13 AM   #269
Promo
Ponpoko Addict

Promo's Avatar

Send a message via MSN to Promo

Ο τυπάκος περπατάει αφηρημένος στο δρόμο και κατά
λάθος πέφτει πάνω σε μια ξανθιά . Καθώς ζητάει συγγνώμη την κοιτάζει από πάνω
ως κάτω και διαπιστώνει oτι είναι Θεά !
" Κυρία μου " της λέει , " μένω έκθαμβος και άναυδος ! "
Και η ξανθιά :
" Ναι ; Εγώ μένω Πρατίνου κι Αστυδάμαντος ''

Μια ξανθιά μπαίνει σε ένα κατάστημα καλλυντικών.
-Ξανθιά : " Έχετε μια κρέμα για αποτρίχωση ; "
-Πωλήτρια : " Για ποια περιοχή παραλαλώ? "
-Ξανθιά : " Για Ανω Ηλιούπολη "

Ολοι οι άνθρωποι έχουνε το δικαίωμα να είναι ηλίθιοι.
Απλά μερικοί κάνουνε κατάχρηση του δικαιώματος.

Q: Ποιο είναι το αντίθετο του "Αρνάκι άσπρο και παχύ, της μάνας
του καμάρι";
A: Λύκος μαύρος και ισχνός, του πατέρα του καημός

Ενας έλληνας που ξέρει λίγα αγγλικά παραγγέλνει φιλέτο σενιάν στο
Λονδίνο:

Ελληνας: I want a bloddy steak, please.
Γκαρσόνι: Do you want some fuckin' potatoes also?

Μπαίνει ένας τύπος σε ένα φαρμακείο και ρωτάει τη φαρμακοποιό:
- Για τον πριαπισμό (ασθένεια κατά την οποία το αντρικό μόριο
είναι σε μόνιμη στύση) τι δίνετε, δεσποινίς μου;
- Ένα διώροφο στην Κηφισιά και το φαρμακείο που βλέπετε

- Αγάπη μου, δεν νομίζεις ότι μετά απο δέκα χρόνια σχέσης είναι
καιρός να παντρευτούμε;
- Και ποιός θα μας πάρει;

Μια ξανθιά παίρνει τηλέφωνο στην Ολυμπιακή και ρωτάει την τηλεφωνήτρια:
- Πόσο διαρκεί το ταξίδι Αθήνα - Θεσσαλονίκη;
- Μισό λεπτό.
- Α! Ευχαριστώ! και κλείνει το τηλέφωνο

Συζητούν δυο ξανθιές και λέει η μια στην άλλη:
Δεν σου είπα, έκανα τεστ παπ.
Kαι η άλλη απαντά:
- Σοβαρά; Ήταν δύσκολες οι ερωτήσεις;

Promo is offline   Reply With Quote
Old 07-13-2006, 12:21 AM   #270
TyramolaGOSU
Banned
Banned

TyramolaGOSU's Avatar

http://www.ventouza.com/atakes.pdf
TyramolaGOSU is offline   Reply With Quote
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules